Pangodis tegutseva Unipiha kooli direktor ja haridusseltsi Tõrvik eestvedaja ning naiskodukaitse liige Eha Jakobson pälvib Tartumaa teenemärgi Kuldse Tammeoksa.

Teenetemärgi saavad ka:

• Ago Kõrgvee, SA Tartu Kiirabi juhatuse esimees, tervishoiu valdkonna edendaja,
  • Lembit Lump, Kodumaja AS juhatuse esimees, majanduselu edendaja,
  • Ene Pill, Tartu Maavalitsuse õigus- ja haldustalituse juhataja, avaliku halduse edendaja.

Tartumaa teenetemärgiga  tunnustatakse inimesi, kes on pika aja jooksul olulisel määral kaasa aidanud Tartumaa arengule, siinsele majandusele, kultuurile, elukeskkonnale ja inimeste heaolule.

Teenetemärgid annab Tartu maavanem Reno Laidre traditsiooni kohaselt üle Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul vastuvõtul, mis tänavu toimub 24. veebruaril Tartu Ülikooli ajaloo muuseumis.

Eha Jakobson on ka Kambja valla teenetemärgi laureaat, samuti tema abikaasa, elupõline õpetaja Lembit Jakobson.