Kui vajate teadmisi ja oskusi tulemuslikumaks tööotsimiseks või soovite arutada oma eeldusi kutsevalikuks ja väljaõppeks, siis pöörduge meie karjäärinõustaja poole!

Töötukassa pakub tasuta karjäärinõustamist kõigile töötavatele, õppivatele ja pensioniealistele inimestele. Karjäärinõustamine toimub individuaalselt, grupis, e- kirja või Skype’ i vahendusel. Individuaalne vestlus kestab enamasti 45 minutit. Kui soovitud tulemuseni jõudmine võtab rohkem aega, saate vajadusel nõustamisel käia mitu korda. Grupinõustamises osaleb kuni 16 inimest, grupis suheldes saate õppida teiste kogemustest ja jagada enda omi.

Karjäärinõustamist kaasrahastab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond ja selle teenuse raames ei nõusta me töötukassas töötuna ja koondamisteatega tööotsijatena registreeritud inimesi.

Meie karjäärinõustajad Eesti Töötukassa Tartu osakonna Kvartali büroos on:

Ave Karu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anne Kaaber See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nõustamisele saab registreerida infolaua telefonidel 737 7100 ja 737 7200 või saates e- kirja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rohkem teavet:

Lisa enda kuulutus